DIVOŠI NA FESTIVALU - PŘIŠEL I HAN SOLO!

29.10.2022

Začátek sezóny byl pro amatérský divadelní spolek DivOch naprosto nezapomenutelný! Svoji hrou Viktor zaujali na XV. ročníku prestižního OCHOTNICKÉHO FESTIVALU MIROSLAVA DOLEŽALA v Bučovicích, kde se mimo jiné setkali se slavným českým hercem a dabérem Jiřím Štěpničkou.

Když se Štěpnička objevil v hledišti, členové souboru byli v šoku! O jeho pozvání byli dopředu informováni, ale nikdo nečekal, že by taková hvězda skutečně mohla být jejich diváckou kulisou. Po představení herec neváhal pochválit práci celého souboru a navíc vyzdvihnout herečku Pavlu Zoubkovou za dokonalou dikci, kterou se dle mistra nemohou pyšnit ani leckteří profesionálové.

Pro DivOcha byla tato návštěva skutečným zlatým hřebem večera a motivací pro další práci. Ukázalo se, že jejich snažení a nadšení pro divadlo přináší ovoce a oceňování jejich práce ze strany profesionálů je velkou ctí a závazkem. Kdo ví, možná se brzy budeme moci těšit na další úspěšné představení od tohoto nadějného souboru!

Fotografie z představení a získané ocenění - soška zajíce ZaBu, festivalového maskota.