O nešikovné čarodějnici

autorská pohádka pro větší děti i jejich rodiče

premiéra: 7. 12. 2019

autor předlohy: Vendula Kreplová

dramatizace a režie: Pavla Zoubková a Marek Hlaváč

výprava a kostýmy: Vendula Danielová

Kdesi daleko v jednom království roste les, v němž poklidně žije mladá a docela nešikovná čarodějnice Eladora. Celé dny si dělá, co chce, tedy vůbec nic. Myslí si, že se obejde bez všech a bez všeho - i bez školy. Společnost jí dělá jen její přemoudřelý Kocour, který na ni spíš dohlíží. Takhle krásně by si spolu v domku na stromě lebedili, nebýt pana krále v nedalekém hradě, který se rozhodl provdat svou jedinou dceru. Jak se mladá čarodějnice popere s nenadálými situacemi, které naruší její lesní klid?

Přijďte se podívat!

Obsazení:

čarodějnice Eladora - Pavla Zoubková / Ivana Hlaváčová

Kocour - Agáta Stýblová / Dita Světlíková

Dokonalý nápadník, Cizinec - Petr Kula

princezna Anna - Vendula Danielová / Alexandra Mateásková

tatínek Král - František Vaške

čarodějnice Perperuna - Kateřina Koťarová

podkoní Filip - Ivo Šrot / Adam Gregor

Tato   pohádka   má   v   našem   spolku   svého   předchůdce:   Manonus   perfectus.   Původní   předloha  byla  přepsána,  nastudována  ve zcela  novém  obsazení  a  nyní  Vám  ji  představujeme  jako  pohádku  O  nešikovné  čarodějnici